Naturismus.cz
Naturismus.cz
Naturismus.cz
Úvodní stránka
Něco o mě
Nudistická pláž Brno
Cestopis: j. Silva 10
Lodní deník Silva 11
Názor a postřehy
Články z tisku
Odkazy
Kontakt
Brno a naturismus
N organizace Brno?
N wellness Modřice
N aquapark Brno
N Riviera Brno
ATC kemp Merkur
Historie n-plavání
Organizace
ČFN
SNO - Ostrava
FKK kemp Úštěk
Jak založit n-pláž
Světové organizace
Akce
Naturista.cz
Sauňáci.cz
Nuda lokality ČR
Natur. tábor 2013?
Chat
Naturistický chat
Dokumenty k tisku
Dokumenty k tisku
Reklama
Wellness Modřice
Naturista.cz - Přirozená radost ze života
FKK kemp Úštěk
Saunaci.cz - Přirozená radost ze života
Česká Asociace Saunérů
SUNATUR - Cestovní kancelář pro naturisty
Naturtravel.cz - Cestovní kancelář pro naturisty
Asociácia slovenských naturistov
Anděl rovnováhy
Už to máš | Když hledáš a nenacházíš
Božská Tantra - tantrické masáže, tantrická setkání a kurzy pro ženy.
Stella Adi Lalla Krenčejová
Denisa Říha Palečková - lektorka v oblasti vědomé sexuality a intimity.
Škola Umění milování - objevte kouzlo Umění milování!
Diana Vera - Shibari, lektorka, dominance
Masáže, Dearmouring, Léčení
Mini-mlékárna s farmářskými mléčnými výrobky ze syrového mléka v bio kvalitě.
Prýgl.net
Levné ubytování
Integrovaný Dopravní Systém Jihomoravského Kraje
Integrovaný Dopravní Systém
Klub Českých Turistů
Turistika na boso
Chůze po žhavém uhlí - Teambuilding a osobní rozvoj
Turistický deník
Kuřákova plíce
Stydlivý měchýř - Největší český portál o parureze
Valid HTML 4.01 Transitional
Valid CSS
Ikonky pro web
Ikonky pro webMůj pohled na naturismus.

Zajímá Vás zdraví nebo podnikání?Zdravím všechny vyznavače tohoto skvělého životního stylu nudismu či naturismu, ale i tzv. „textiláky“. Jmenuji se Aleš Prchal a bydlím v Jihomoravském kraji již tedy od svého narození v textilácké rodině, takže jsem v očích rodičů černá ovce, ale již mi naturismus tolerují :-) Zakládám si na svém jednolitém opálení a proto mě nikdy neuvidíte někde v plavkách mezi textilákama pod širým nebem - pouze nahého na FKK. Odporné plavky používám pouze v krytých bazénech či v lázních, kde se nahý bohužel koupat nelze dle jejich provozních návštěvních řádů. Od 1.3.2009 do 31.5.2012 jsem bydlel v Modřicích. Od 1.3.-17.9.2009 jsem bydlel i v Grand Residenci (v tu dobu vedena jako 4**** hotel) kde teď máme v místním Wellness centru (3x-4x týdně bezplavkové hodiny, což je až 47 hodin bez plavek za 1 měsíc a to je i nejvíc hodin v porovnání s celou Českou republikou - platilo do konce roku 2013, s novým provozovatelem od nového roku 2014 je to o něco méně) kde se bezplavkové plavání koná a jsem na to patřičně hrdý a šťastný:-) Hned po nastěhování jsem měl nutkavou myšlenku, jak by bylo fajn mít bezplavkové vyžití přímo a doslovně pod svojí bytovou jednotkou. Nakonec se to podařilo a bylo to právě Wellness, které mi tuto možnost samo nabídlo přes e-mail aniž by vůbec tušilo, že zde právě i bydlím :-D Myslím si, že nynější ubytovaní lidé v Grand Residenci ani netuší, že byl jsem to právě já, kdo vznesl dotaz, zda by nešlo zařídit, aby ubytovaní v Grand Residenci nemohli mít levnější vstupné do Wellness centra (do té doby bylo vstupné pro všechny stejné). Bohužel, dlouho jsem se z této výsady neradoval, kvůli dvouletým zbytečným a mnohokrát nepochopitelným lžím a výmyslům - jak se později ukázalo - teď již bývalé přítelkyni Kateřiny Š., která mi stále ještě dluží přes 100 000Kč nás v době naší nepřítomnosti vystěhovali, protože jak se ukázalo, tak přestala vkládat na účet Grand Residence naše peníze za podnájem! Dokud jsem na to osobně dohlížel tak bylo vše v nejlepším pořádku, ale byla chyba ta, že jsem do ní vložil důvěru a věřil, že na účet Grand Residence dorazí vše co má a jak má. Bohužel se mi potvrdilo pořekadlo, že žena je plémě hadí a koho hladí toho zradí! Po této životní zkušenosti, jsem usoudil, že bude nejlepší žít asi sám. JÁ MÁM VŮČI GRAND RESIDENCI SVÉ SVĚDOMÍ ČISTÉ!!!

Webovými stránkami o naturismu se zabývám již od července roku 2001, kdy jsem vytvořil své první internetové stránky (tyto stránky Naturismus.cz jsou mé druhé), ale tomuto skvělému naturistickému životnímu stylu se věnuji již od svých 22 let. Jsem 100% hetero svobodný nekuřák a téměř abstinent, hledám protějšek drobné postavy pro společný život. Budu moc rád, když se mi některá ozve na můj e-mail. Děkuji. Protože pevně doufám, že nemohou snad být všechny dívky a ženy takové. Prosím, potvrďte mi, že to pořekadlo výše uvedené není pravdivé.

Volnost a přirozenost, o tom všem to je. Opravdu nechápu lidi, kteří nahotu neustále tabuizují a jsou proti ní a nás nazývají nevhodnými výrazy. Opravdu souhlasím s tím, že naše oblečení je od toho, aby nás chránilo před chladem a zimou, nikoliv abychom se v něm potili. Nahota je úplně přirozená věc, nevím proč se lidé za nahotu stále stydí, vždyť když si zajdeme do nějaké galerie s obrazy tak co vidíme? Lidé jsou na obrazech namalováni úplně nazí jak jsou ve společné činnosti a to i v přírodě! Vždyť už závodníci na antických olympiádách soutěžili úplně nazí! Vždyť tradice soutěží v Adamově rouše je stará přes 2000 let!!! Když se nestyděli tenkrát tak proč se stydět nyní? Co udělá člověk když je mu horko? Samozřejmě si odkládá oblečení. Proč se tedy v těch velkých vedrech potit a někde kde je to možné si neodložit vše? Proč být na pláži v mokrých plavkách, když slunce tak krásně opaluje? Vždyť opálené tělo vypadá tak krásně. Proč tedy mít na sobě bílá neopálená místa? Neříkala Vám maminka když jste byli malí, aby jste se převlékli z mokrých plavek do suchých? Proč asi? Protože být v mokrých plavkách je nezdravé a lehce se nachladí močové cesty! Proč schovávat pohlavní orgány jen kvůli tomu, že je člověk potřebuje k vlastní reprodukci? Vždyť všichni víme jak vypadá muž a žena nazí, tak proč to pořád před někým schovávat a zakrývat? Myslím, že stydět se za to, že jsme muž či žena je velký nesmysl. Naše přirození je jak i slovo naznačuje od přírody a stydět se za přírodu jak nás stvořila? To snad ne! Vždyť přírodu máme většina z nás rádi. A že má muž a žena rozdílné přirození? To je přece též normální, jinak by přece nemohlo dojít k lidské reprodukci. Copak lidé se rodí již oblečení? Nebo se koupají doma také v plavkách když se tolik stydí? To určitě přece ne. Nevím proč by nás mělo pořád stahovat po těle nějaké oblečení. Jak třeba doplácejí muži nato, že nosí těsné oblečení a slipy asi všichni víme. Nošením těsného oblečení mají muži svá varlata přitisknuté k tělu čímž svá varlata více zahřívají a ony pak nemají své přirozené podmínky pro tvorbu zdravých a pohyblivých spermií k oplození vajíčka. Čímž se pak často stává, že se muž stane neplodným v lepším případě má plodnost sníženou. Dnešní neplodnost je již z větší části způsobována neplodností muže a ne ženy na které to muži rádi někdy neprávem shazují aby se oni necítili méně cennými. Muži si to ani nechtějí připustit, že by příčina partnerčiny neplodnosti mohla být na jejich straně, aby neutrpělo jejich ego. Proto jsou varlata umístěna mimo tělo v šourku, aby se zajistila teplota o 4° C nižší. Život je přece o plodném a radostném životě s vychovanými dětmi (nemyslím ty fracky, pro které není žádná autorita ani učitel ve škole) a ne o neplodných mužích.

Dále téměř snad nikoho ani nenapadne, že neplodných mužů přibývá i díky ženské antikoncepci. Ptáte se jak? Jednoduše. Zamyslete se nad tím prosím. Aby ženská antikoncepce fungovala a zabránila početí, tak účinné látkové hodnoty v antikoncepci obsažené bývají pochopitelně vyšší než co je ženské tělo schopno zpracovat. A co s tím zbytkem? Tělo ho bez užitku v moči vyloučí z těla ven. A ruku na srdce, opravdu věříte tomu, že naše čističky odpadních vod jsou schopné z vody odstranit i hormony z antikoncepce než Vám „vyčistěnou“ vodu vodárny pošlou zpět do domácností a Vašich vodovodních kohoutků??! Já osobně znám pouze jediné čistící a filtrační zařízení které toto dovede z vody odstranit a které se napojuje buď přímo v kuchyni na vodovodní kohoutek nebo na přívodní rozvod studené vody přímo pod kuchyňskou linkou a které jsem Vám schopen i dodat. Toto zařízení na úpravu pitné vody obdrželo v USA 14 patentů!! Případní zájemci a to i potenciální pro více informací o tomto čistícím a filtračním zařízení mi mohou napsat na můj e-mail. Děkuji. Ještě si dovolím tvrdit, že i tím, že muži pijí vodu přímo z vodovodních kohoutků bez filtrace, která by jim ty hormony z antikoncepce odstranila čímž dostávají do svého těla i ženský hormon Estrogen, který má pak za následek mimo jiné i to, že muži v dnešní době jsou vzhledově zženštilí a méně ochlupení než dříve!

Hudební klip skupiny Unifiction, kterého jsem se osobně účastnil a které proběhlo 26.11.2010 v Pražském klubu Futurum. Ve 2:12 minutě vlevo poslední - to jsem já :-) Alternativní odkaz.

Tomio Okamura a já.
Tomio Okamura a já. (Přeska od pásku mi trošku kazí postavu.)

Moje zbožňovaná a hýčkaná životní láska, která mi ukrutným způsobem zlomila srdce! Stále to moc bolí a již nikdy nepřebolí - bohužel bývalá :-(((
Moje zbožňovaná a hýčkaná životní láska Mgr.Šárka F., která mi ukrutným způsobem
zlomila srdce! Stále to moc bolí a již nikdy nepřebolí - bohužel bývalá :-((( 5. letitý vztah.

Klepněte pro zvětšení fotografie Klepněte pro zvětšení fotografie Klepněte pro zvětšení fotografie
Tempur:
Josef Dvořák a já
Tempur:
Mahulena Bočanová a já
Tempur:
Panečku, to je pohoda...

Klepněte pro zvětšení fotografie Klepněte pro zvětšení fotografie Klepněte pro zvětšení fotografie
Tempur:
Panečku, to je pohoda...
Tempur:
Panečku, to je pohoda...
Tempur:
Panečku, to je pohoda...

Na kafíčku s MUDr. Radimem Uzlem CSc.
Na kafíčku s MUDr. Radimem Uzlem CSc.
Aleš Prchal Aleš Prchal
Aleš Prchal Aleš Prchal
Naturismus.cz